Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Uwaga! Zmiana listy ocenionych operacji w ramach Konkursu Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich

02.10.2020

 

Zaktualizowana lista operacji Partnerów KSOW zatwierdzona przez Zarząd Województwa Podkarpackiego

W dniu 17 stycznia 2020 r. zakończył się nabór wniosków dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich (KSOW) na wybór operacji, które będą realizowane w 2020 r.
w ramach dwuletniego planu operacyjnego na lata 2020–2021. W dniu 12 maja 2020 r. lista wybranych operacji została przyjęta przez Zarząd Województwa Podkarpackiego.

Łącznie do Jednostki Regionalnej KSOW Województwa Podkarpackiego w trakcie trwania naboru, ( od 9 grudnia 2019 r. do 17 stycznia 2020 r.)  wpłynęło 32 wnioski. Pozytywna weryfikację pod względem formalnym oraz warunków i kryteriów wyboru spełniło 28 operacji. 20 operacji znalazło się na liście ocenionych operacji, 8 na liście rezerwowej.

W związku z niemożnością zrealizowania wszystkich operacji zatwierdzonych przez Zarząd Województwa Podkarpackiego, spowodowaną trwającym stanem epidemicznym, powstały oszczędności.

W związku z powyższym, zgodnie z Regulaminem Konkursu zaproponowano sfinansowanie operacji z listy rezerwowej Gminie Miejsce Piastowe na realizację operacji pn. „Tu gdzie ziemia dotyka nieba”.

Lista do pobrania na stronie: prow.podkarpackie.pl/index.php/8-aktualnosci/202-uwaga-zmiana-listy-ocenionych-operacji-w-ramach-konkursu-krajowej-sieci-obszarow-wiejskich


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009